ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۲
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

 bonyad-farhang-1402-08-09-01.jpg

bonyad-farhang-1402-08-09-02.jpg

bonyad-farhang-1402-08-09-03.jpg

 

دیدار مدیر کل ثبت احوال با مدیرعامل بنیادفرهنگی مهدویت استان فارس
سید عباس هاشمی مدیرکل ثبت احوال استان فارس با استاد حاج شیخ علیرضا حدائق مدیرعامل بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) استان فارس دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال فارس، سید عباس هاشمی به همراه معاونین ، رؤسای ستادی و جمعی از کارشناسان ثبت احوال استان فارس با حضور در مسجدالنبی شهرستان شیراز و دفتر کار استاد حاج علیرضا حدائق از علمای بزرگ و برجسته شهر شیراز دیدار و گفت‌وگو نمودند.
در این نشست که در حاشیه ملاقات مردمی مسجد محور ثبت احوال استان فارس برگزار شد ، آقای هاشمی گزارشی از عملکرد اداره کل ثبت احوال استان ارائه و به معرفی دستاوردهای سازمان و پروژه های در دست اقدام ثبت احوال از جمله پروژه پایگاه خانواده، پرداختند.
 مدیرعامل بنیاد و موسسه فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) در استان فارس نیز ضمن تقدیر از تلاشها و مساعی مجموعه ثبت احوال استان بیان نمودند: حضور مسئولان در بین مردم موجب اعتماد سازی در بین مردم می‌شود و دسترسی آسان به مسئولان نیز از نمادهای انقلابی بودن مسئولان است.
ایشان تصریح نمودند : یکی از برکات حضور در بین مردم آن است که مردم متوجه می شوند که مسؤولان از مشکلات آنان خبر دارند و در جهت آن اقدام می‌کنند چرا که یکی از علت های نارضایتی مردم از مسؤولان آن است که مردم در بعضی اوقات احساس می‌کنند که مسؤولان از درد و رنج آنان بی خبر هستند و این دردی بر دردهای آنان می افزاید و دشمن از این عدم ارتباط بین مردم و مسؤولان سوء استفاده و مردم را نسبت به مسؤولان بی اعتماد و دلسرد می‌کند.
رییس بنیاد مهدویت استان فارس افزود: از دیگر برکات حضور مسؤولین در بین مردم این است که فاصله بین مردم و مسؤولین کم می‌شود و دیگر دشمنان و منافقین نمی‌توانند از این خلأ و آنچه را که میخواهند به مردم القا کنند ، اگر مسؤلان در بین مردم قرار نگیرند و به طور مستقیم با مردم صحبت نکنند یقینا دشمن برنامه های بیشتر و با جمعیت بیشتری را اجرا می‌کند و خسارت‌های مادی و روانی بیشتری را به وجود می آورد.
حجت الاسلام والمسلمین حاج علیرضا حدائق،  با بیان اینکه مدیری که فقط با مردم در اتاق اداره خود ملاقات می‌کند شایسته دولت مردمی نیست، گفت: انتظار ما از مسؤولان شهرستان آن است که فرصت حضور در بین مردم و با مردم بودن را از دست ندهند و با حضور در بین مردم از مشکلات آنان مطلع شوند.
 

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top