ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۲
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

 masjed 1402 08 09 02

masjed 1402 08 09 02

 

 

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال فارس ، سید عباس هاشمی مدیر کل ، به همراه معاونین و جمعی از کارشناسان این اداره کل با حضور در مسجد النبی محله قاآنی شیراز با مردم به صورت مستقیم و چهره به چهره دیدار نمودند.
در این مراسم که پس از اقامه نمازهای مغرب و عشا به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علیرضا حدائق برگزار شد ، سید عباس هاشمی ضمن محکوم کردن جنگ وحشیانه صهیونیست جهانی علیه مردم مظلوم و بی دفاع غزه و فلسطین و اعلام انزجار همه مردم آزادی خواه جهان را علیه اسرائیل اعلام کرده و سپس گزارشی از عملکرد ثبت احوال فارس ارائه ،و به تبیین جایگاه و خدمات سازمان ثبت احوال پرداخته و در خصوص الزام ثبت تغییر نشانی شهروندان تا ۲۰ روز پس از جابجایی مطالبی را تشریح نمودند.
مدیر کل ثبت احوال فارس با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای محله قاآنی شیراز، با اشاره به تداوم طرح «نهضت دیدارهای مردمی مسجد محور» گفت : حضور مداوم در مساجد و دیدار چهره به چهره با شهروندان فرصتی مغتنم برای بررسی و رفع مسائل شهروندان است .
در پایان مدیر کل و معاونین و رؤسای ستادی ثبت احوال فارس ، به صورت چهره به چهره پاسخگوی مسائل و مشکلات شهروندان پیرامون مباحث امور هویتی و سجلی ایشان بودند .
شایان ذکر است دیدار و ملاقات مردمی مسجد محور ثبت احوال فارس ، روزهای یکشنبه هر هفته بعد از نماز مغرب و عشا در مساجد سطح شهر شیراز برگزار می گردد .

 

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top