ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۲
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

 farhang-ershad-1402-08-09-1.jpg

farhang-ershad-1402-08-09-2.jpg

farhang-ershad-1402-08-09-3.jpg

 

سیدعباس هاشمی مدیرکل ثبت احوال استان فارس با حمیدرضا قانعی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال فارس، در این دیدار که در راستای پیگیری و اجرای مصوبات شورای هماهنگی ثبت احوال استان فارس که با حضور استاندار محترم فارس برگزار شده بود ، آقای سید عباس هاشمی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ثبت احوال استان و همچنین آمارهای جمعیتی استان ، مواردی را در خصوص فرهنگ نام و نام گزینی ، جوانی جمعیت و فرزندآوری و ... را مطرح و مورد بحث و گفتگو قرار دادند.
مدیرکل ثبت احوال استان فارس بیان نمود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به عنوان متولی رسیدگی به امور فرهنگی ، قطعا اثرگذاری بیشتری در راستای تحقق اهداف مبحث جوانی جمعیت ، فرزندآوری و فرهنگ خانواده ها در راستای نام گزینی ایرانی اسلامی خواهد داشت ؛ که امید است با تعامل و همکاری های دستگاه های متولی بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ضمن خوشامدگویی و تقدیر بابت پیگیری های مجموعه ثبت احوال استان در خصوص فرهنگ سازی نام و جوانی جمعیت ، اظهار کرد: تلاش برای بهبود زیرساخت های فرهنگی مباحث نام و جوانی جمعیت مستلزم حمایت، تعامل و همدلی با سایر دستگاه‌ها از جمله ثبت احوال و همچنین اهالی فرهنگ و هنر استان می باشد ‌.
حمیدرضا قانعی تصریح نمود : فرهنگ سازی در خصوص جوانی جمعیت و فرزندآوری یکی از موضوعات جدی در حوزه فرهنگ عمومی جامعه است که با توجه به ظرفیت های موجود در گستره وسیع جغرافیایی استان در برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس حتما مد نظر خواهد بود.
در پایان مقرر گردید جلساتی با موضوع جوانی جمعیت ، ازدواج ، فرزندآوری و گزینش نام با حضور کارشناسان دو دستگاه برگزار شود.

 

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top