اولين نشست صمیمی مدیر کل محترم ثبت احوال فارس با همکاران حوزه ستادی در سال جديد

Mehdi Dehghani

1397-1-18


به مناسبت آغاز سال 1397 مدیر کل محترم ثبت احوال فارس با همکاران حوزه ستادی اداره کل ثبت احوال فارس دیداری صمیمانه داشت . مدیرکل ثبت احوال فارس در دیدار با همکاران اداره کل ثبت احوال استان ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و زحمات همکاران و تبریک سال جدید و مقارن شدن آن با ماه مبارک رجب و ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) ، آرزوی صحت و سلامتی و موفقیت هرچه بیشتر برای همکاران و خانواده آنها نمودند.

 علیرضا انصاری با شادباش سال نو و آرزوی شادی و سلامتی برای تمامی همکاران استان، سال گذشته را از جهت تحقق تقریبا کامل اهداف از پیش تعیین شده و بعضا حصول دستاوردهایی حتی بیش از انتظار، سالی خوب و پربار توصیف کرد.


ایشان در ادامه سخنان خود با تاکید بر تکریم مردم گفت: زمان برای مردم بسیار با اهمیت است و عاملی که موجب رضایتمندی و آرامش مردم می‌ شود انجام خدمات بصورت بروز و در کمترین زمان و با دقت لازم و عاری از خطا می باشد .

در ادامه ایشان اظهار داشتند:در سال گذشته با همراهی، همکاری و معرفت کارکنان ثبت احوال در سراسر استان شاهد موفقیت‌های بزرگ و خدمت رسانی صادقانه به شهروندان بودیم .


ایشان بیان نمودند: باید از تجربه های کاری در سالی که گذشت درس گرفته و برای برنامه ریزی در سال جدید استفاده کرد و امیدوارم در سال جدید شاهد موفقیت های بیشتر و حفظ جایگاه ثبت احوال استان باشیم.