بازديد مدير كل ثبت احوال استان از ادارات ثبت احوال جهرم و خفر

Mehdi Dehghani

1396-11-25


عليرضا انصاري مدیرکل ثبت احوال فارس به اتفاق معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی ،معاون فناوري اطلاعات و آمار جمعيتي و رئیس اداره حراست ضمن حضور در ادارات ثبت احوال جهرم و خفر ، نحوه ارائه خدمات ،تکریم ارباب رجوع و میزان رضایت‌مندی مردم از خدمات ثبت احوال را مورد ارزیابی قرار دادند .

ایشان ضمن بازدید از واحدهای مختلف این ادارات با همکاران دیدار و گفتگو کرد و اشاره به حساسیت و اهمیت خدمات ثبت احوال پرداختند و در خصوص اهداف برنامه اجرایی سازمان به ویژه صدور کارت هوشمند ملی مطالبی را بیان کردند .

مدیرکل با تاکید بر اهمیت کارت هوشمند ملی گفت : امروز پیگیری افزایش ثبت نام ، اخذ دریافت و دریافت کارت هوشمند ملی از اولویت های سازمان ثبت احوال کشور به شمار می رود و همه ما باید با تلاش و پشتکار بیشتر آمار عملکرد استان را افزایش دهیم .

در پایان مدیرکل از تلاشهای صورت گرفته در زمینه های مختلف به ویژه اقدامات مهمی نظیر صدور شناسنامه مکانیزه ، صدور کارت هوشمند ملی ابراز رضایتمندی کرد و از زحمات و تلاش های صورت گرفته توسط روسا و کارکنان این ادارات تقدیر و تشکر نمود.

درادامه جناب آقای انصاری ضمن ديدار با امام جمعه شهرستان جهرم در خصوص اهميت و جايگاه ثبت احوال و تسهيل در ارائه خدمات به شهروندان مطالبي بيان فرمودند و امام جمعه شهرستان جهرم از حضور مديركل ثبت احوال استان در شهرستان جهرم و تلاشهاي ايشان تقدير و تشکر کردند.