بازدید مدیر کل ثبت احوال استان فارس از ادارات ثبت احوال قيروكارزين،اوز و خنج

Mehdi Dehghani

1396-10-27


مدیرکل ثبت احوال استان فارس در سفر به شهرستانهای قيروكارزين،اوز و خنج از ادارات ثبت احوال این شهرستانها بازدید کرد.

در این بازدید معاون توسعه مدیریت و پشتيباني و رئیس اداره حراست ثبت احوال استان فارس وی را همراهی می کردند .ايشان در دیدار صمیمانه با همکاران با اشاره به حساسیت و اهمیت خدمات مجموعه ثبت احوال پرداختند و در خصوص اهداف برنامه اجرایی سازمان به ویژه صدور کارت هوشمند ملی و شناسنامه مکانیزه مطالبی را بیان فرمودند و اظهار داشتند خدمات دهی به مردم باید در کوتاه ترین زمان ممکن و توأم با حفظ شأن آنها انجام شود .همچنين بر لزوم خوش رفتاری و حسن خلق در برخورد با ارباب رجوع تأکید کردند و در ادامه ایشان با حضور در قسمت های مختلف اداره ثبت احوال از نزدیک نحوه خدمات رسانی و عملکرد کارکنان را مشاهده و و ضمن یافتن نقاط ضعف و قوت پیشنهادات کارکنان را بررسی نمود .

در ادامه مديركل ثبت احوال استان فارس با فرماندار شهرستان خنج ديدار و گفتگو كرد. مديركل ثبت احوال استان فارس در اين ديدار با تأكيد بر اهميت ثبت وقايع حياتي و توليد وانتشار دقيق آمارها و اطلاعات جمعيتي به عنوان مادر واساس كليه آمارهاي كشور اذعان نمودند. 

در اين ديدار فرماندار محترم در خصوص تعامل و همكاري بسيار خوب مدير كل ثبت احوال فارس  و مجموعه ثبت احوال خنج  با فرمانداري تقدير و تشكر نمودند.