تقدیر و تشکر ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی فارس از مدیر کل ثبت احوال فارس در اولین مجمع استانی سلامت

Mehdi Dehghani

1396-2-14


به منظور ارتقا ، همکاری بین بخش و جلب مشارکت مردمی با محوریت مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت اولین مجمع استانی سلامت با حضور وزیر  محترم بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی و معاون اجتماعی وزارت و استاندار محترم فارس و سایر مقامات کشوری و لشکری در شامگاه  چهارشنبه 13 اردیبهشت 96 در سالن آمفی تئاتر مجتع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید.

در این مجمع دکتر سیدحسن   قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت در بیان سخنان خود  اظهار داشت : طبق آمار اعلام شده حفظ سلامت مردم تا 25 درصد برعهده مراکز درمانی و 75 درصد برعهده استانداری، فرمانداری، بخشداری و روسای ادارات است . در ادامه نیز رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی فارس جناب آقای دکتر ایمانیه از خدمات ارزنده علیرضا انصاری مدیر کل محترم ثبت احوال فارس در ترویج شعار  ملی سلامت"سلامت برای همه ، همه برای سلامت " با توجه به خدمات ثبت احوال کمال تقدیر و تشکر  را  بعمل آوردند.

وزیر بهداشت در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش های مسؤولان استان فارس و حضور خیرین سلامت، بر لزوم هماهنگی و همکاری بیشتر ارگان ها تاکید کرد .

در پایان مراسم با تقدیر و قدردانی از مسؤولان استان فارس ،نیز از علیرضا انصاری مدیر کل محترم ثبت احوال فارس با اهداء لوح تقدیر توسط وزیر محترم بهداشت از ایشان تقدیر نمودند.