نشست صمیمی مدیر کل محترم ثبت احوال فارس با معاونین ، رئیس اداره حراست و کارکنان اداره کل ثبت احوال فارس

Mehdi Dehghani

1396-2-14


مدیرکل ثبت احوال فارس در دیدار با همکاران اداره کل ثبت احوال استان ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و زحمات همکاران و تبریک میلاد گلهای باغ نبوت حضرت امام حسین (ع)،امام سجاد(ع) و حضرت ابوالفضل العباس علمدار کربلا  ، با اشاره به ماه شعبان ، ماه پیامبر و و استمرار بر ذکر صلوات در این ماه پر برکت ، بر اهمیت این ماه و اعمال آن تاکید کردند.

ایشان از مجموعه زحمات و تلاش های بی وقفه کارکنان که باعث شده سازمان ثبت احوال در کشور و استان بعنوان یک سازمان پویا و فعال و بهره گیری با علم روز به جایگاه رفیع  خود رسیده است، تقدیر و تشکر نمودند.

مدیرکل ثبت احوال اضافه کرد : سازمان ثبت احوال بعنوان یک دستگاه حاکمیتی و خدمت رسان  به مردم ،توجه مسئولین را بعنوان یک دستگاه مهم و حساس در ارائه خدمات مهم  و هویتی را به خود بیشتر جلب کرده است و دیدگاه مسئولین را نسبت به قبل به این سازمان تغییر داده است. ایشان تاکید داشتند که کارکنان  با تسلط بر کار خود در رسیدن این سازمان به جایگاه واقعی خود از تمام تلاش های خود دریغ نکنند و بر همکاری کارکنان جهت تسریع در انجام امور مراجعین تاکید نمودند که امورات مردم را بدون وقفه و با سرعت و دقت تمام انجام دهند تا موجبات رضایت خداوند متعال را فراهم آورده شود.

در پایان این نشست درباره مشکلات و پرسشهای همکاران بحث و تبادل نظر گردید و راهکارهای حل آن مورد بررسی قرار گرفت و مدیرکل ثبت احوال از توضیحات آقای صادقی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی در حوزه امور مالی و جناب آقای کارگر رئیس اداره حراست تشکر و قدردانی نمودند./