ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۰
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

eftetah kohchenar 22 6 1400

 

طي مراسمي نمایندگی اداره ثبت احوال شهرستان کوه چنار با حضور مدير كل ثبت احوال استان فارس،امام جمعه و فرماندار شهرستان کوه چنار  و جمعی از مسئولین شهرستان کوه چنار افتتاح شد.


    
در این مراسم مدیر کل ثبت احوال استان اظهار داشتند كه اين پروژه با تهیه تجهیزات هویتی، خطوط دیتا و با پشتیبانی با پیگیری هاي  صورت گرفته و اخذ مجوزهای لازم از طریق سازمان ثبت احوال کشور آماده بهره برداری شده است.
عليرضا انصاري اظهار داشت: از امروز کلیه خدمات هویتی منجمله صدور شناسنامه مکانیزه و نوزاد و خدمات کارت هوشمند ملی به مردم شریف شهرستان کوه چنار ارائه می شود. مدیر کل ثبت احوال فارس نیز در این مراسم، آسان سازی و سرعت عمل در ارائه خدمات را از جمله اولویت کاری ثبت احوال فارس بیان کرد و گفت: تلاش و همت ما این است که هر چه می توانیم خدمات را با هزینه کمتر و سرعت عمل بیشتر به مردم ارائه دهیم.


فرماندار شهرستان کوه چناردر این مراسم گفت: ثبت احوال نقش مهمی در هویت دادن به افراد برعهده دارد زیرا آمار کشور در ثبت احوال شکل می گیرد از این رو این آمار برای تجزیه و تحلیل در برنامه ریزی کشور بسیار دارای اهمیت است. وی تولید و انتشار به روز و لحظه ای آمارهای جمعیتی را از مهمترین خدمات مجموعه ثبت احوال خواند و گفت : با اجرای طرح‌های زیربنایی و ملی امروز ما قادریم در هر لحظه متنوع ترین آمارهای جمعیتی را در اختیار دستگاهها و نهادهای برنامه ریز بگذاریم که این مهم نقش اساسی در اجرای موفق برنامه ها و طرحهای بزرگ کشوری خواهد داشت .


در ادامه امام جمعه شهرستان کوه چنار داد: نقش مهم سازمان ثبت احوال در هویت دادن و تابعیت دادن به افراد جامعه چه از حیث اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است زیرا اسناد این سازمان مرجع همه فعالیت های اجتماعی می باشد. ایشان بیان نمودند هر چه می توانیم باید تلاش کنیم  خدمات به  آسانی و راحتی بیشتری به مردم ارائه شود که این کار اعتماد مردم به نظام  را بیشتر و احساس توجه نظام به مردم را نیز در آنها تقویت می‌کند

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top