ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

 

shora-hamahangi-1402-02.jpg

shora-hamahangi-1402-01.jpg

 

 

 به گزارش روابط عمومی ثبت احوال فارس، جلسه شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان به ریاست آقای دکتر ایمانیه استاندار فارس ، و با حضور دکتر قزل سفلی معاون سیاسی و اجتماعی و امنیتی استانداری ، سید عباس هاشمی مدیرکل ثبت احوال فارس و شرکت سایر اعضاء شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان برگزار گردید .  
در این جلسه سید عباس هاشمی مدیر کل ثبت احوال استان فارس ضمن عرض خیرمقدم و تقدیر از اعضاء حاضر در جلسه به بررسی مصوبات جلسه قبلی و نتایج حاصله از آنها پرداختند و گزارش تفصیلی از آمارهای حیاتی و دستور جلسه را ارائه نمودند . 
در ادامه آقای هاشمی با بیان اهمیت ثبت به موقع وقایع حیاتی ، همچنین اطلاع رسانی در خصوص اهمیت بروزرسانی آدرس محل اقامت افراد جامعه با توجه به محوریت پایگاه جمعیت کشوری در ارایه خدمات سایر دستگاه در استفاده از آدرس افراد جامعه خواستار اجرای هرچه بهتر مصوبات قبلی و مصوبات جلسه حاضر شدند . 
اعضای شرکت کننده در این جلسه نظرات خود را در مورد موضوعات مطرح شده بیان نمودند . 
در پایان جناب آقای دکتر ایمانیه استاندار فارس با تاکید بر اهمیت آمارها و داده های پایگاه ثبت احوال در تصمیم گیری های اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی ، با جمع بندی مطالب ارائه شده خواستار اجرای مصوبات جلسه توسط اعضاء و پیگیری مستمر آنها از طرف اداره کل ثبت احوال استان شدند .

 

 

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top