ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

 didar-modir-ghasemi-1402-06-01.jpg

didar-modir-ghasemi-1402-06-02.jpg

 

مدیرکل ثبت احوال استان فارس به مناسبت هفته دولت با خانواده شهیدان گرانقدر کاظم و جواد قاسمی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال فارس، بمناسبت هفته دولت ، سید عباس هاشمی مدیرکل محترم ثبت احوال فارس به اتفاق آقایان جناب سرهنگ شهرام قاسمی مسئول سازمان بسیج ادارات سپاه فجر فارس، جناب آقای علمداری فرمانده بسیج ادارات کل استان ، جناب آقای کارگر رییس اداره حراست ، سرکار خانم عوض پور و حمیدرضا خادمی مسئول روابط عمومی ثبت احوال استان فارس با حضور در منزل شهیدان کاظم و جواد قاسمی با خانواده معزز این شهیدان عالیقدر دیدار کردند.
مدیرکل ثبت احوال استان فارس در حاشیه این دیدار بیان نمود : دیدار با خانواده شهدا یک وظیفه است و کمترین کاری است که مسئولین می توانند انجام دهند و چه بهتر که این توفیق در هفته ثبت احوال هم میسر شد.
  وی خاطرنشان کرد تکریم و قدرشناسی از خانواده معظم شهدا فضیلتی بس بزرگ و عملی ارزشمند است.
همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید راه آنان را به بهترین شکل ممکن ادامه دهیم؛ این امر محقق نیست جز با پیروی از منویات مقام عظمی ولایت و پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی.
وی افزود: امنیت، آسایش، رفاه و استقلال کشور مرهون و مدیون خون شهدا هستیم که دل از تعلقات دنیوی کندند و نگذاشتند دشمنان دستشان به خاک این کشور برسد.
شایان ذکر است در پایان این دیدار ، شناسنامه شهیدان کاظم و جواد قاسمی و همچنین لوحی به رسم یادبود به پدر این دو شهید والامقام اهدا و از ایشان تجلیل بعمل آمد.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top