ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

didar modir 1402 06 01

didar modir 1402 06 01didar-modir-1402-06-04.jpg

didar-modir-1402-06-03.jpg

didar-modir-1402-06-05.jpg

 

 

دیدار صمیمانه مدیرکل ثبت احوال فارس با کارکنان ثبت احوال اداره‌کل و اداره ثبت احوال شهرستان شیراز به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال فارس ، سید عباس هاشمی مدیر کل ثبت احوال استان فارس به همراه معاونین و رؤسای ستادی این اداره کل با حضور در اداره‌ ثبت احوال شیراز ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند با کارکنان شاغل در این مجموعه دیدار و گفتگوی صمیمانه ای داشتند .
سید عباس هاشمی در بین همکاران ثبت احوال شهرستان شیراز بیان نمودند : روز کارمند ، روز تجلیل از انسان های شایسته ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است . آنان که همه همت و تلاششان ، گشایش گره های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و موانع و ایجاد آرامش در جامعه است.
مدیرکل ثبت احوال فارس افزودند : بی شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی شهیدان رجایی و باهنر، می‌تواند الگویی بارز از خدمتگزاری صادقانه به مردم باشد تا ما نیز همواره در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان تأسی نماییم.
سید عباس هاشمی در پایان از زحمات بی وقفه و تلاشها و مساعی کارکنان مجموعه ثبت احوال استان فارس که علاوه بر شرایط سخت کاری و حجم انبوه ارباب رجوع به ویژه در ایام اربعین حضرت اباعبدالله الحسین که از هیچ تلاش و کوششی در جهت خدمت به عموم هموطنان و جلب رضایت آنان دریغ نورزیده اند نیز تقدیر و تشکر کرد .

 

 

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top