ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۰
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

 jalse basij 3 9 1400

 

به مناسبت هفته بزرگداشت بسیج،جلسه ای به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج اداره کل ثبت احوال فارس با حضور فرمانده حوزه بسیج ادارات کل امیرالمومنین (ع) برگزار گردید.

در ابتدای  جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ، علیرضا انصاری مدیر کل و فرمانده پایگاه مقاومت اداره کل ثبت احوال فارس ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین جلسه گزارش کامل و جامعی از همکاری اداره کل با پایگاه بسیج را به صمع و نظر حاضرین ارائه نمود.

در ادامه علیرضا انصاری ضمن تشریح جایگاه این سازمان گفت:رسالت اصلی بسیج تلاش جهت تحقق تمدن نوین اسلامی است که با توجه به این وظیفه لازم است همه بسیجیان با آگاهی کامل از شرایط به دنبال تحقق این موضوع مهم باشند و در این زمینه باید روحیه و تفکر انقلابی در ادارات و سازمان ها هرچه بیشتر تقویت شود. .

وی در ادامه با اشاره به ویژگی های یک بسیجی واقعی بیان کرد:این ویژگی ها در کلام رهبر معظم انقلاب بیان شده است و همه باید در راستای تحقق این فرمایشات حرکت کنیم.
در ادامه جناب آقای علمداری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادارات کل ضمن تقدیر از کارمندان بسیجی و پرتلاش ثبت احوال، زحمات آنان را قدر دانست و عنوان کرد اداره کل ثبت احوال از پرمخاطب ترین ادارات استان و کشور است و این اداره همواره در لحظات سخت و حساس یار انقلاب و رهبر خود بوده و در سختی ها و مشکلات استقامت کرده و پیروز بوده است، وی ثبت احوال را از ادارات بسیار مهم و کلیدی دانست و نقش آن را در برحه های مختلف نظام پر رنگ و بسیار تاثیر گذار دانست.


ایشان در ادامه جلسه با تاکید بر نقش مهم و کلیدی بسیج افزود یک نیروی بسیجی چه در پایگاه بسیج و چه در پست سازمانی خود همواره یک بسیجی است و با ارائه بیشترین خدمات به مخاطبین روحیه بسیجی گرانه خود را به همه گان القا می کند

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادارات کل همچنین از حمایت های همه جانبه مدیرکل ارزشی و ولایتی ثبت احوال فارس قدردانی نمود و برای تمامی مدیران سخت کوش و بسیجی نظام آرزوی سلامت و پیروزی نمود.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top