ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
جمعه - ۲۱ مرداد - ۱۴۰۱
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

neshast ba hamkaran 3 3 1400

 

مدیرکل ثبت احوال فارس در نشست صمیمی با کارکنان ستادی اداره کل ثبت احوال استان فارس ضمن تبریک به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر بیان نمودند ، تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران، مملو از رویدادهایی است که هر یک به عنوان تابلوی افتخاری ثبت شده است. در این میان، حماسه آزادسازی خرمشهر، به عنوان نقطه عطفی به‌شمار می‌آید که با مدد الهی و با صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به منصه ظهور رسید و جاودانه شد جمله تاریخی امام شهداء که فرمود : خرمشهر را خدا آزاد کرد   

در عملیات  پیروزمند بیت‌المقدس و آزادی خرمشهر در سوم خرداد ماه سال 1361 رزمندگان اسلام با صلابت و استوار در دفاع از میهن اسلامی، نگذاشتند وجبی از دامان خاک این سرزمین به دست دشمن سپرده شود و تلاش و همتشان آنان را به سرافرازی ماندگار دفتر حماسی ایران اسلامی پیوند زد.

در ادامه ایشان با توجه به پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری  با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات 28 خرداد ، با بیان اینکه تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نا امید کردن بیشتر دشمنان این نظام پیام اصلی انتخابات است، خاطر نشان کرد: انتخابات تجلی مردم سالاری دینی است.

وی تصریح کرد: مردم در کنار انتخابات ریاست جمهوری باید انتخابات شوراهای شهر و روستا را نیز جدی بگیرند و به کسی رای بدهند که دیانت، امانتداری و صداقت جزو خصوصیات اصلی او بوده و بتواند برای کشور و اسلام مفید باشد.

وی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی و تاثیرگذاری بالای آن در سطح جامعه افزود: مردم با حضور خود در انتخابات می توانند باعث شکست توطئه های دشمنان، متجاوزان و کسانی که چشم طمع به انقلاب اسلامی دوخته اند، شوند و توطئه های آنها را نیز خنثی می کند.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top