ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
جمعه - ۱۶ خرداد - ۱۳۹۹
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان فارس، علیرضا انصاری مدیرکل ثبت احوال استان فارس، طی پیامی فرارسیدن سال جدید را به ملت شریف ایران ، بویژه مردم مهمان نواز فارس تبریک و تهنیت گفت.

در متن این پیام آمده است

 

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار/ یا مدبرالیل و النهار                                           یا محول الحول و الاحوال حول / حالنا الی احسن الحال

بار دیگر بهار طبیعت از راه می رسد، صحنه جهان آیینه تمام نمای قدرت خداوندی می گردد و عید فرخنده و نوروز باستانی که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت است با لطافت گیاهان و خرمی طبیعت از راه می رسد.

اینجانب ضمن تبریـک سال یک هزار و  سـیصد و نود و نه شمسـی و آغاز بهار پرطراوت  که نشانه قدرت لایزال الهی  و تجدید حیات طبیعت است به خانواده بزرگ ثبت احوال ،نوروز 99 را که بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری  سال "جهش تولید" نام گرفت، سالی سـرشار از شادی، موفقیت و خدمت برایتان آرزومندم.

با امید به فردایی بهتر و بهاری پربارتر، بر آستان آفریدگار یگانه سر به سجده شکر می‌گذاریم و فروتنانه از او طلب می‌کنیم که:"یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال"

علیرضا انصاری

مدیرکل ثبت احوال استان فارس

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top