ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
جمعه - ۱۶ خرداد - ۱۳۹۹
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

به مناسبت هفته بسیج علیرضا انصاری، مدیرکل ثبت احوال استان با همراهی سرپرست امور اسناد هویتی و رئیس اداره حراست استان با سردار غیاثی، فرمانده سپاه فجر استان فارس دیدار و گفتگو کرد.

didar ba farmandeh sepsh fajr 5 9 98

در این دیدار مدیرکل ثبت احوال استان ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی بسیجیان، گفت: بسیج پشتوانه ای محکم و استوار با نیروهایی متعهد و ولایت مدار است که در صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش های الهی آن، همچون دژی محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی را از هر نوع نفوذ و تهدیدی محافظت می کند.

علیرضا انصاری افزود: ثبات کنونی کشور در منطقه مدیون رشادت ها و فداکاری نیروهای مسلح به ویژه بسیجیان عزیز است و بدون تردید بسیاری از دستاوردها و پیشرفت های کشور در بخش های مختلف مرهون تلاش های خستگی ناپذیر فرماندهان  و نیروهای مخلص سپاه است.

در این دیدار سردار غیاثی، فرمانده سپاه فجر استان فارس ، گزارشی از فعالیت های سپاه بیان کرد و گفت: سپاه و بسیج برای عموم مردم است و تا مردم در صحنه نباشند، امنیت، سازندگی، فرهنگی، اقتصاد و ... پایداری ندارد.

وی افزود: امروز در عرصه‌های سازندگی و محرومیت‌زدایی، در سپاه و بسیج حرکت‌های بسیار خوبی آغاز شده و این مهم با جدیت ادامه می‌یابد.

سردار غیاثی تصریح کرد: طرح‌های اعتلای بسیج و اقداماتی که برای توسعه و افزایش امنیت انجام می شود، همه با محوریت خدمت به مردم است.

.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top