ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۲۵ تیر - ۱۳۹۸
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

bazdid safashar bavanat 17 4 98

روز دوشنبه هفدم تیر 98 مدیرکل به همراه سرپرست معاونت امور اسناد هویتی و رییس اداره حراست ثبت احوال استان فارس از ادارات ثبت احوال شهرستان های بوانات و صفاشهر بازدید بعمل آورد.
علیرضا انصاری مدیرکل ثبت احوال استان فارس در نشستی صمیمانه با کارکنان ادارات ثبت احوال شهرستان های بوانات و صفاشهر از زحمات آنان تشکر و قدردانی نمود.
ایشان به نهایی شدن پروژه کارت هوشمندملی اشاره کرد و گفت: باید تمام تلاش را به کار گیریم تا تمامی واجدین شرایط دریافت کارت هوشمندملی اقدام به تکمیل ثبت نام کارت هوشمندملی نمایند.
وی در مورد انتخابات پیش روی در سال جاری را یادآور شد و نکاتی را برای هر چه باشکوه برگزار شدن آن ، ارائه کرد.
مدیرکل ثبت احوال استان فارس به رعایت حقوق شهروندی اشاره کرد و گفت: همه ما مکلف به رعایت حقوق شهروندی هستیم و مردم ولی نعمتان ما هستند و باید امورات آنان را با سعه صدر همراه با احترام انجام دهیم.
علیرضا راستی سرپرست معاونت امور اسناد هویتی و محمد هادی کارگر رییس اداره حراست نیز در این نشست مواردی را برای بهبود امور ارائه نمودند.
در پایان مدیرکل ثبت احوال استان فارس از واحدهای مختلف این ادارات بازدید بعمل آورد.

جناب آقای انصاری همچنین با فرماندار شهرستان بوانات دیدار و فرماندار اين شهرستان با تشكر از حضور مديركل ثبت احوال استان وهيئت همراه بر تلاش رئیس و کارکنان ثبت احوال شهرستان بوانات در خصوص پوشش حداكثري و به موقع وقايع حياتي تأكيد كردند.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top