ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۸
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

neshast hamkarn 5 3 98

در ابتدای این نشست علیرضا انصاری مدیرکل ثبت احوال استان ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضاناز مجموعه زحمات و تلاش های بی وقفه کارکنان که باعث شده سازمان ثبت احوال در کشور و استان بعنوان یک سازمان پویا و فعال و بهره گیری با علم روز به جایگاه رفیع  خود رسیده است، تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه ایشان به اهمیت تفکر و تدبر در کلیه امور اشاره کرد و گفت: قرآن انسانها را به تفکر فراخوانده و اندیشیدن از اوصاف خردمندان به شمار می رود و نشانه خردمند این است که هرگاه خواست سخن بگوید تدبر می‌کند و اگر مفید بود سخن می گوید و سود می برد و اگر زیان بار بود سخن به میان نمی‌ آورد.


مدیرکل ثبت احوال استان فارس سپس به بیان وظایف حوزه های مختلف اداره کل و ادارات شهرستان ها پرداخت و از همکاران خواست هرگونه پیشنهاد و راهکار خلاقانه در جهت بهبود و تسریع امور دارند مطرح نمایند که پس از بررسی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.


ایشان ادامه داد: خدمت به مردم برای ما افتخار به حساب می آید و همه کارکنان باید با راهکار قانونی و ادله منطقی و محترمانه نسبت به انجام کار و راهنمایی مردم اقدام و در کوتاهترین زمان ممکن کارها انجام شود.


در پایان این نشست معاونین مدیرکل و کارکنان ستادی به طرح دیدگاه های خود پرداختند.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top