ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۸
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

مدیر کل ثبت احوال فارس ضمن بازدید از اداره ثبت احوال مرودشت، با کارکنان این اداره نیز دیدار و گفت و گو کرد

bazdid marvdasht 1 3 98

علیرضا انصاری پس از بازدید از بخش های مختلف اداره ثبت احوال مرودشت در دیدار با کارکنان این مجموعه از ثبت احوال به عنوان، سازمانی مهم و حیاتی در کشور یاد کرد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت این سازمان و کارکرد آن، نقش کارکنان در صیانت از اسناد هویتی، بیش از پیش مشخص می شود.


مدیر کل ثبت احوال فارس در دیدار با کارکنان اداره ثبت احوال مرودشت، امور ثبت وقایع حیاتی و هویتی را از مهتمرین و حساس ترین امور اداری در هر کشور و جامعه ای خواند، و افزود: ثبت احوال ایران، در یک قرن تلاش و کوشش خود برای ثبت وقایع حیاتی ایرانیان، نه تنها امروزه به یک سازمان مترقی و موفق تبدیل شده بلکه به عنوان نمونه و الگویی نیز برای سایر دستگاه ها و نهادها مدنظر است.


وی افزود: مباحث ادارای و رفاهی کارکنان همواره برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و امید است بتوانیم در این راه آنچه را که می تواند سبب بهبود انگیزه و تلاش کارکنان شود را به درستی انجام دهیم.


انصاری همچنین کار ثبت احوال و احراز هویت را از حساس ترین امور برشمرد و تاکید کرد، همه کارکنان در صیانت از اسناد هویتی با حساسیت بالا، از مرزهای هویتی ایرانیان صیانت و پاسداری کنند.

.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top