ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۸
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

neshast ba hamkarn 24 1 98

به مناسبت آغاز سال 1398 مدیر کل محترم ثبت احوال فارس با همکاران حوزه ستادی اداره کل ثبت احوال فارس دیداری صمیمانه داشت.مدیرکل ثبت احوال فارس در دیدار با همکاران اداره کل ثبت احوال استان ضمن تشکر و قدردانی از تلاشها و زحمات همکاران و تبریک سال جدید و فرار رسيدن اعياد شعبانيه، آرزوی صحت و سلامتی و موفقیت هرچه بیشتر برای همکاران و خانواده آنها نمودند.

علیرضا انصاری با شادباش سال نو و آرزوی شادی و سلامتی برای تمامی همکاران استان، سال گذشته را از جهت تحقق تقریبا کامل اهداف از پیش تعیین شده و بعضا حصول دستاوردهایی حتی بیش از انتظار، سالی خوب و پربار توصیف کرد.


ایشان در ادامه سخنان خود با تاکید بر تکریم مردم گفت: زمان برای مردم بسیار با اهمیت است و عاملی که موجب رضایتمندی و آرامش مردم می‌شود انجام خدمات بصورت بروز و در کمترین زمان و با دقت لازم و عاری از خطا می باشد.

در ادامه ایشان اظهار داشتند:در سال گذشته با همراهی، همکاری و معرفت کارکنان ثبت احوال در سراسر استان شاهد موفقیت‌های بزرگ و خدمت رسانی صادقانه به شهروندان بودیم.


ایشان بیان نمودند: باید از تجربه های کاری در سالی که گذشت درس گرفته و برای برنامه ریزی در سال جدید استفاده کرد و امیدوارم در سال جدید شاهد موفقیت های بیشتر و حفظ جایگاه ثبت احوال استان باشیم.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top