ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
دوشنبه - ۲۳ تیر - ۱۳۹۹
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

 

nemayeshgah dah fajr97 12 11 97 

در آیینی با حضور استاندار فارس و مدیران اجرایی، نمایشگاه دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی در محل پارک آزادی شیراز گشایش یافت.

در این نمایشگاه، شماری از دستگاه های اجرایی استان بخشی از دستاوردهای40  ساله خود را به  نمایش گذاشتند.

استاندار فارس در این آیین با تبریک فرارسیدن 12 بهمن سال روز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی اظهار داشت: ورود امام خمینی به وطن در روز 12 بهمن سال 57  تاریخ این ملت و کشور را به شکل دیگری رقم زد.

وی بیان کرد: عزت، سربلندی، استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی حاصل زحمات امام و بزرگان انقلاب، و شهدایی است که جان خود را تقدیم این انقلاب کردند.

استاندار فاس با بیان اینکه بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی مشارکت مردم در اداره کشور است، اضافه کرد: به خود می بالیم که ساختار سیاسی این کشور با مشارکت مردم شکل گرفته و با نظر مردم کشور اداره می شود.

عنایت اله رحیمی استاندار فارس در آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: مشارکت های مردمی بزرگترین دستاورد انقلاب است . استاندار فارس افزود: یکی از برترین شعارهای انقلاب شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است که این شعار در جامعه به عنوان یک ارزش است و یکی از دستاوردهای اصلی انقلاب استقلال مردم است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران اجرایی استان دستاوردهای و پیشرفت های نظام را برای مردم بیان کنند، گفت: وظیفه رسانه ها در این زمینه بسیار مهم است و باید پیشرفتهای کشور را در رسانه ها بیان کنند.

استاندار فارس از عوامل برگزاری این نمایشگاه قدردانی کرد و گفت: دستگاه های اجرایی به تعهدات خود در قبال عوامل برگزاری این نمایشگاه که حضوری فعال هم داشته عمل کنند.

شایان ذکر است اداره كل ثبت احوال استان فارس با حضور در این نمایشگاه، بخشی از دستاوردهای خود را در قالب بروشور، تراکت، تیزر و مستند در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است که با حضور استاندار در غرفه ثبت احوال، رسماَ افتتاح گردید.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top