ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
پنجشنبه - ۶ تیر - ۱۳۹۸
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

bazdid arsenjan tashk 19 9 97

عليرضا انصاري  مدير كل ثبت احوال فارس بهمراه معاون توسعه مديريت و پشتيباني و رئيس اداره حراست ضمن بازديد از ادارات ثبت احوال شهرستان هاي ارسنجان و آباده طشك و ديدار با همكاران از نزدیک به مسائل ومشکلات ونقطه نظرات همکاران پرداخت .

مديركل ثبت احوال استان دراين بازديد همچنين طي سخناني با اشاره به ضرورت تلاش حداكثري در ارائه خدمات به مردم گفت : خروجي ومحصول كليه تلاشهاي ستادي و درون سازماني ارائه مطلوب خدمات به مردم است بنابراين بايد تلاش نمائيم ارائه خدمات به مردم به عنوان اصلي ترين محصول كليه فعاليتها  ، به شكل مطلوب ارائه گردد.

ایشان در ادامه ضمن آرزوی موفقیت به مجموعه ثبت احوال از خدمات صورت گرفته قدر دانی نمود و برحفظ نشاط وشادابی در محیط کار ، رعایت صرفه جویی و حفظ اموال دولتی ورعایت تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی تاکید کرد . و پس از بحث و تبادل نظر و بررسی مشکلات کارکنان از واحدهای مختلف اداره و نحوه چگونگی توزیع کارت هوشمند ملی و صدور سند ولادت و ارائه خدمات به شهروندان بازدید بعمل آوردند.

جناب آقای انصاری همچنین با فرماندار شهرستان ارسنجان دیدار و فرماندار اين شهرستان با تشكر از حضور مديركل ثبت احوال استان وهيئت همراه بر تلاش رئیس و کارکنان ثبت احوال شهرستان ارسنجان در خصوص پوشش حداكثري و به موقع وقايع حياتي تأكيد كردند.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top