ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
پنجشنبه - ۶ تیر - ۱۳۹۸
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

آقای علیرضا انصاری مدیر کل ثبت احوال استان فارس طی حکمی آقای قرباني را به سمت رئیس اداره ثبت احوال شهرستان فيروزآباد منصوب واز خدمات آقای حيدري رئیس سابق این شهرستان تقدیر نمودند

.

entesabe raeise firozabad 8 7 97

در اين جلسه كه در دفتر فرمانداري فيروزآباد و با حضور مسئولين شهرستان برگزار گرديد ،مدیر کل ثبت احوال استان با بیان اینکه خدمت رسانی سریع ودقیق از جمله اهداف مهم سازمان است ابراز امید واری نمود که با انتصاب رئیس جدید این اداره موجبات ارتقاء ارائه خدمات ورضایت مندی ارباب رجوع وهمچنین اجرای دقیق وبا کیفیت سیاست های سازمان ثبت احوال کشور بیش از پیش فراهم گردد.

علیرضا انصاری با بیان اینکه ثبت احوال یکی از سازمانهای پیشرو در دولت الکترونیک است تصریح کرد: سازمان ثبت ‌احوال از پر مراجعه‌‌ترین دستگاه‌ها محسوب می‌شود . ودر حال حاضر نیز با اجرای طرح صدور کارت هوشمند وظیفه ای به مراتب خطیر تر از گذشته بر عهده کارکنان این دستگاه نهاده شده است و باید با کمک و همیاری تمامی کارکنان این وظیفه را به نحو احسن به سرانجام برسانیم .

آقاي حيدري رئيس اسبق اداره ثبت احوال فيروزآباد گزارش عملكرد دوران رياست خود را نيز ارائه دادند و از تلاش و همكاري كاركنان مجموعه ثبت احوال فيرزآبادتقدير و تشكر كردند.

سپس قرباني رئیس جدید اداره ثبت احوال فيروزآباد ضمن تقدیرازمدیرکل ومعاونین با اشاره به اینکه در راستای سیاست‌هایی که ازسوی سازمان ثبت احوال و اداره کل تعیین شده فعالیت خواهدکرد،گفت: تکریم ارباب رجوع که مد نظر مدیر کل نیز بوده از برنامه‌های است که به صورت جدی به آن عمل خواهیم کرد و امیدوارم که ماموریتهایی که برای ما تعیین شده با مشارکت همگدیگر بتوانیم در سطح شهرستان اجرا کنیم.

گفتنی است قرباني پیش از این رئیس اداره ثبت احوال فراشبند بودند.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top