ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
چهارشنبه - ۴ اردیبهشت - ۱۳۹۸
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان فارس، با معرفی اداره کل ثبت احوال فارس به عنوان دستگاه برتر استان در شاخصهای عمومی ارزیابی عملکرد سال ۹۶، از میان ۷۳ دستگاه اجرایی استان فارس، برگزار شد

hashnvare shahid rajaei96 4 6 97

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال فارس، این جشنواره که هر ساله از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس و با هدف ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی و تجلیل از دستگاه های برتر استان برگزار می شود،همزمان با هفته دولت و روز کارمند، برگزار شد .

در این جشنواره حجت ‌الاسلام «لطف ‌الله دژکام» نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در این آئین، گفت: این جشنواره باید انگیزه کارمندان را برای خدمت و کار کردن افزایش دهد و سبب افزایش بهره ‌وری شود، افزود: باید با به کارگیری افراد متخصص در این زمینه، کارکنان را آموزش دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان فارس ادامه داد: اگر مدیران دستگاه ‌های اجرایی، راهکارهای ارتقای بهره وری را بیاموزند، شاخص‌ ها و امتیازات انتخاب کارمند و دستگاه اجرایی نمونه نیز رشد می کند و در این زمینه باید آموزش‌ های ضمن خدمت برای کارمندان پیش بینی شود.

مهندس اسماعیل تبادار، استاندار فارس نیز در این نشست با بیان اینکه خروجی جشنواره‌ هایی مانند جشنواره شهید رجایی باید ارتقای خدمت‌ رسانی به مردم باشد، گفت: نظارت، کنترل و ارزیابی منجر به بهبود عملکرد دستگاه‌ های اجرایی می‌شود، اما باید دید که ۲۱ دوره برگزاری این جشنواره، چه تاثیری در رضایتمندی عمومی و تقویت نگاه مردم نسبت به نظام داشته است.

 او یکی از اهداف مهم را ایجاد اشتغال عنوان کرد و افزود: باید در ارزیابی عملکرد مدیران، تسهیل در امور سرمایه ‌گذاری هایی که به ایجاد اشتغال منجر می ‌شود نیز مدنظر قرار گیرد.

توجه به نگاه آموزشی و انگیزشی در ارزیابی ها، دیگر تاکید استاندار فارس، در جمع مدیران دستگاه های اجرایی استان بود.

مهندس «تبادار» همچنین بر سرلوحه قرار دادن شفافیت در امور تاکید کرد و این امر را موجب رفع نگرانی های مردمی و افزایش اعتماد عمومی دانست و گفت: ارزیابی‌ ها باید به گونه ‌ای باشد که ضمن افزایش شفافیت، زمینه رفاه و آسایش مردم را فراهم و انگیزه ما را برای خدمت دو برابر کند.

استاندار فارس یادآور شد: کارمندی که با جان و دل برای ارباب رجوع کار می ‌کند را باید به صورت شایسته تقدیر و معرفی کرد.

 ساسان تاج‌گردون رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي  استان و دبیر جشنواره شهید رجایی نیز با اشاره به ارزیابی دستگاه‌ های برتر استان بر اساس شاخص‌ های عمومی و اختصاصی، گفت: پنج دستگاه اجرایی که در شاخص ‌های عمومی و اختصاصی بیشترین امتیاز را کسب کرده‌ اند، به عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب شده ‌اند.

یدالله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس نیز دیگر سخنران این آئین بود که تجلیل از کارمندان نمونه را موجب ایجاد انگیزه در دیگر کارمندان برای بالا بردن سطح کیفی و کمی خدمات عنوان کرد.

او با اشاره به تشکیل کمیته انتخاب کارمند نمونه استان فارس در سال گذشته، افزود: بر همین اساس، شیوه نامه ای مطابق با شرایط استان فارس برای انتخاب کارمند نمونه تدوین شد.

علیرضا انصاری مدیر کل ثبت احوال فارس در این آئین، تندیس و لوح سپاس این جشنواره را به پاس کسب رتبه برتر جشنواره در شاخصهای عمومی ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرائی استان در سال96، از استاندار فارس دریافت کرد.

در پايان تيم موثر اداره كل ثبت احوال فارس در جشنواره رجائي  معرفي گرديدند كه آقايان سيد سامان نجيبي،امير رضائي و مهدي دهقاني بعنوان افراد موثر و فعال در اين جشنواره معرفي شدند. 

 

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top