ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
پنجشنبه - ۱ فروردین - ۱۳۹۸
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

جلسه مشترك میان اداره کل ثبت احوال استان فارس و مدیرعامل مخابرات استان در محل دفتر مدیرعامل مخابرات منطقه فارس برگزار شد

didar ba modir mokhaberat 21 3 97

در این جلسه علیرضا انصاری مدیرکل ثبت احوال استان فارس با تشکر از تعامل و همراهی مجموعه مخابرات استان فارس این تعامل و همراهی را زمینه ساز ارائه خدمات مطلوب تر به مردم خواند. وی با اشاره به اجرای طرح عظیم و ملی صدور کارت هوشمند ملی گفت " بدون شک این طرح مهمترین زمینه برقراری و استقرار دولت الکترونیک و تسهیل ارائه خدمات کلیه دستگاهها است و براین اساس اجرای مطلوب آن نیز مستلزم همراهی همه دستگاهها خواهد بود.

در اين جلسه تفاهم نامه مشترک توسعه شبکه فیبر نوری در 21 اداره ثبت احوال استان بین اداره كل ثبت احوال فارس و مخابرات منطقه فارس ، با حضور عليرضا انصاري مديركل ثبت احوال فارس و مهندس ايزدي مدیر عامل شرکت مخابرات منطقه فارس ، با هدف ارتقاء خدمات نوین الکترونیکی به ادارات تابعه ثبت احوال فارس فی مابین مخابرات و اداره كل ثبت احوال فارس امضاء شد.

مهندس ايزدي مدیرعامل مخابرات استان فارس نیز دراین جلسه با تشکر از حضور مدیرکل ثبت احوال استان و معاونین بر تلاش در جهت تقویت این زیر ساخت ها و تعامل با مجموعه ثبت احوال جهت اجرای این درخواست تأکید و اظهارداشتند كه بزودي اين مهم انجام خواهد شد. وی ضمن تشکر از همکاری های ادراه كل ثبت احوا فارس با مخابرات منطقه فارس هم افزایی و مشارکت بیش از پیش این دو مجموعه را برای تحقق اهداف مشترک و خدمت به مردم عزیز خواستار شد.

 

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top