ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
پنجشنبه - ۱ فروردین - ۱۳۹۸
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

جلسه کارگروه صیانت از حقوق شهروندی و کمیته سلامت اداری اداره کل ثبت احوال فارس روز يكشنبه مورخه  97/03/20 در محل اداره کل ثبت احوال فارس برگزار گردید

jalse siyanat salamat 20 3 97

علیرضا انصاری مدیر کل ثبت احوال فارس در این جلسه با اشاره به مبحث صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در ادارات دولتی اظهار داشت:تمامی امور در ثبت احوال استان باید بر پایه هدفی به نام افزایش رضایتمندی اربابان رجوع، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات، تکریم و بها دادن هر چه بیشتر به شان و جایگاه مراجعه کننده‌گان باشد.

ایشان اظهار داشت: روان‌سازی قوانین و مقررات، فضاسازی مناسب برای ارباب رجوع و عمل به بندهای منشور اخلاقی سازمان و جلب رضایت مردم از جمله وظایف ستاد صیانت از حقوق شهروندی و همکاران است.

وي در خصوص بحث سلامت اداري نسبت به اجرای دقیق قوانین و مقرارت بر اساس شرح وظابف سازمانی تاکید نمود و خواستار برخورد قانونی با متخلفین در حوزه خدمت رسانی به مردم در بازدید های دوره ای از ادارات با توجه به گزارش بازرسان شدند.

در همین راستا اعضای کارگروه ارتقاء سلامت اداری راهکارهای مبارزه و پیشگیری و مقابله با تخلفات و فساد و آموزش های لازم به همکاران به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.

.

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top