ورود

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز ورود *
مرا بخاطر داشته باش
سه شنبه - ۲ بهمن - ۱۳۹۷
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - برچسب ها

عليرضا انصاري  مدير كل ثبت احوال فارس بهمراه معاون توسعه مديريت و پشتيباني ،معاون انفورماتیک وآمارهای جمعیتی،رئیس امور مالی و رئيس اداره حراست استان ضمن بازديد از  ادارات ثبت احوال شهرستان هاي لامرد،مهر و اشكنان و ديدار با همكاران از نزدیک به مسائل ومشکلات ونقطه نظرات همکاران پرداخت

مديركل ثبت احوال استان دراين بازديد همچنين طي سخناني با اشاره به ضرورت تلاش حداكثري در ارائه خدمات به مردم گفت : خروجي ومحصول كليه تلاشهاي ستادي و درون سازماني ارائه مطلوب خدمات به مردم است بنابراين بايد تلاش نمائيم ارائه خدمات به مردم به عنوان اصلي ترين محصول كليه فعاليتها  ، به شكل مطلوب ارائه گردد.

ایشان در ادامه ضمن آرزوی موفقیت به مجموعه ثبت احوال از خدمات صورت گرفته قدر دانی نمود و برحفظ نشاط وشادابی در محیط کار ، رعایت صرفه جویی و حفظ اموال دولتی ورعایت تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی تاکید کرد . و پس از بحث و تبادل نظر و بررسی مشکلات کارکنان از واحدهای مختلف اداره و نحوه چگونگی توزیع کارت هوشمند ملی و صدور سند ولادت و ارائه خدمات به شهروندان بازدید بعمل آوردند.

bazdid lamerd ashkenan 18 2 97

جناب آقای انصاری همچنین با فرماندار شهرستان مهر دیدار و فرماندار اين شهرستان با تشكر از حضور مديركل ثبت احوال استان وهيئت همراه بر تلاش رئیس و کارکنان ثبت احوال شهرستان مهر در خصوص پوشش حداكثري و به موقع وقايع حياتي تأكيد كردند.

 

تماس با ما

 

شیراز - ميدان معلم-بلوار همت جنوبي

اداره کل ثبت احوال فارس

تلفن شیراز  شماره نمابر  ایمیل
071-36322220-2 071-36322016  info@focr.ir
top